Pumelia Garden mainská mývalí kočka
Pumelia Garden mainská mývalí kočka

O Nás


Naše malá chovatelská stanice vznikla v roce 2004. Sídlí v polabí kousek od Prahy v Brandýse nad Labem.

Naše kočky jsou platnými a milovanými členy rodiny. Neuznáváme zavírání koček do oddělených místností ani jiné omezování v pohybu. Naše kočičky s námi sdílí celý dům a spí s námi v posteli :o)

Zároveň se snažíme, aby žily způsobem, který je pro ně co nejpřirozenější. Dospělé kočičky mají možnost zabezpečeného venkovního výběhu za každého počasí. Kdykoli se jim zachce, honí se v trávě nebo třeba ve sněhu, lezou po stromech nebo jen odpočívají na vzduchu a na sluníčku.

Krmíme pouze superprémiovými nebarvenými krmivy Royal Canin a Mastery a všechny naše kočky dostávají kromě paštiček, kapsiček atp. pravidelně syrové hovězí maso, které je plné vitamínů a velmi prospívá jejich celkové kondici.

Koťátka odcházejí do nových domovů ve věku 13ti týdnů nebo později, od útlého věku zvyklá na lidskou ruku vyrůstají ve společnosti našich kočičích a psích kamarádů. Jsou naučená čistotě a na škrábadlo, odčervená a plně očkovaná, s průkazem původu a kupní smlouvou. Naše kočičky jsou testovány FeLV a FIV negativní.Pumelia Garden maine coon cattery